Категорія
Новини
Дата

Підприємці запустили платформу працевлаштування українців за кордоном

Українські підприємці Іван Кичатий та Нікіта Оверчик запустили в Німеччині UA Talents – некомерційну платформу працевлаштування для українців, які вимушено залишили Україну через війну, пише SPEKA. До створення платформи також долучилася спільнота 2hearts – найбільша в Європі технологічна спільнота для мігрантів.

Ключові факти

  • На UA Talents вже доступно понад 5000 пропозицій роботи. Серед перших партнерів ініціативи – Meta, Bolt, Axel Springer Verlag, Zalando, StepStone. Наразі у фокусі платформи вакансії технологічного сектору, але швидко зʼявляються запити на роботу в інших галузях.
  • UA Talents зосереджена на двох групах населення: вихідці з України, які втекли до іншої європейської країни, а також переміщені особи в межах України. Мета засновників – надати змогу українським переселенцям швидко знайти роботу, зокрема і дистанційну, як за кордоном, так і у рідній державі.  
  • Роботодавці, які зареєструються в UA Talents, отримають безоплатний доступ до кадрового резерву ініціативи. Для підтримки роботи платформи можна робити добровільні грошові внески. Усі зароблені кошти перерахують на потреби сімей з України.
  • Зацікавлені кандидати з України та працедавці вже зараз можуть зареєструватися на https://www.uatalents.com.

Контекст

Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.повідомив, що за останні 10 днів понад 1,5 млн людей втекли з України до сусідніх країн, рятуючись від розв’язаної Росією війни.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні