Категорія
Новини
Дата

Податкова служба запустила мобільний застосунок

Мобільний застосунок «Моя податкова» від Державної податкової служби України став доступний користувачам, повідомляє пресслужба відомства. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • «Моя податкова» є інструментом для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.   
  • У розділі «Мої дані» можна отримати інформацію про: адресу реєстрації та фактичне місце проживання; обʼєкти оподаткування; обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання (ППР); стан розрахунків з бюджетом.  
  • Розділ «Послуги» мобільного застосунку містить направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів, а також можливість подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка).  
  • У розділі «Повідомлення» можна побачити: квитанції; відомості з Державного реєстру фізичних осіб платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків; інформацію з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору; листи контролюючого органу.  
  • У відомстві додали, що мобільний застосунок згодом доповнюватиметься новими функціями. 
  • Наразі всіх охочих запрошують долучитися до тестування додатка.

Контекст

Російські фінансові застосунки досі працюють у телефонах українських користувачів, повідомив співзасновник Netpeak Group Артем Бородатюк. Більше 50% всіх встановлень в Україні припадає на застосунки, що розробили на Росії. Зокрема, команди Saldo Apps та ASObot нарахували 16 популярних в Україні облікових застосунків, які мають російських розробників. 

З 1 березня 2022-го по 31 липня 2023 року українці завантажили ці застосунки 700 000 разів і сплатили за користування ними $250 000.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні