Категорія
Новини
Дата

Samsung зупиняє постачання чипів та електроніки в Росію

Samsung Electronics зупиняє постачання своєї продукції в Росію, приєднавшись до Apple та Microsoft, пише Bloomberg. Компанії припиняють продажі та надання послуг через війну РФ проти України.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Експорт усієї продукції Samsung, починаючи від чипів і закінчуючи смартфонами та побутовою електронікою, призупинено, повідомили агентству джерела, знайомі з цим питанням. 
  • Південнокорейський технологічний гігант активно стежить за складною ситуацією, йдеться в повідомленні компанії, яку Bloomberg отримав електронною поштою.
  • Samsung також пожертвує $6 млн на гуманітарні заходи в Україні.

Контекст

На російському ринку смартфонів в 2021 році Samsung посів друге місце з часткою 27%. На першому місці була Xiaomi (31%), на третьому – Apple (11% ринку).

Корпорація Microsoft 4 березня повідомила, що призупиняє продажі в Росії. Аналогічне рішення прийняла Apple.

Через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ, читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні