Категорія
Новини
Дата

США скоротили термін ліцензій для компанії російського мільярдера Дерипаски. Причина – «поточна ситуація з Росією»

Міністерство фінансів США скоротило термін дії ліцензій російської «Групи ГАЗ», йдеться у повідомленні відомства, опублікованому 24 січня. Дозволи видано строком на 90 днів, тоді як раніше їх видавали на рік.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Дозволи для російського автовиробника діятимуть до 27 квітня 2022 року. «Нові ліцензії видані на більш короткий період – 90 днів», – сказано на сайті Мінфіну.
  • Рішення пов’язане з поточною ситуацією в Росії, і продовження буде залежати від подальших дій російської влади, повідомив Reuters представник Мінфіну.
  • Ліцензії дозволяють певні види діяльності за участю автовиробника та операції, необхідні для продажу чи передачі боргу, капіталу чи інших активів «ГАЗ».

Контекст

Мінфін США у 2018 році ввів санкції проти російського бізнесмена Олега Дерипаски та заблокував його активи на території США через «зловмисну діяльність». Санкції з його активів En+ та «Русала» було знято після того, як Дерипаска відмовився від контролю над ними. У жовтні 2021 року в Нью-Йорку та Вашингтоні відбулися обшуки в будинках, які, за словами представника бізнесмена, належать родичам Дерипаски.

Президент США Джо Байден заявляв, що можливе вторгнення Росії в Україну матиме катастрофічні наслідки для російської економіки.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні