Категорія
Новини
Дата

Тайська бізнесвумен купила конкурс «Міс Всесвіт» за $20 млн

Тайська медіамагнатка й захисниця прав трансгендерів Енн Джакапонг Джакраджутатіп купила конкурс «Міс Всесвіт» (Miss Universe Organization) за $20 млн. Уперше власником цього конкурсу краси стала жінка, пише Reuters із посиланням на її компанію.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про "Нову пошту".

Ключові факти

  • Джакраджутатіп – генеральна директорка й найбільша акціонерка JKN Global Group, вона знаменитість у Таїланді, знімається в місцевих версіях реаліті-шоу Project Runway та Shark Tank.
  • Вона відверто розповіла про свій досвід трансгендерної жінки, а також створила фонд Life Inspired For Thailand Foundation, щоб обстоювати права на гідність і можливості для трансгендерів.
  • «Це придбання є сильним стратегічним доповненням до нашого портфоліо», – сказала вона, додавши, що «Міс Всесвіт» з його контентом, ліцензією та можливостями мерчандайзингу планує розширюватися в Азії.

Контекст

JKN випускає власні шоу й поширює в Таїланді зарубіжний контент, зокрема документальні фільми та боллівудські драми.

Акції компанії підскочили майже на 10% на початку торгів у середу.

Щорічний конкурс краси, який проводить організація «Міс Всесвіт», транслюється в 165 країнах і проводиться вже 71 рік. Співвласником організації в період з 1996 по 2002 роки був Дональд Трамп.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні