Категорія
Новини
Дата

Tesla знову перенесла виробництво електропікапу Cybertruck — Reuters

Компанія Tesla знову перенесла виробництво свого довгоочікуваного Cybertruck, пише Reuters із посиланням на джерело. Серійне виробництво електричного пікапа планується розпочати до кінця першого кварталу 2023 року.

Ключові факти

  • Затримка пов'язана із змінами в характеристиках та функціях Cybertruck. Tesla прагне зробити привабливий продукт, оскільки конкуренція в цьому сегменті загострюється, зазначив співрозмовник агентства.
  • Перед повноцінним запуском виробництва в першому кварталі 2023 року Tesla випустить обмежену кількість пікапів.
  • Tesla планує виробляти Cybertruck на своєму заводі у Техасі, де анонсувала випуск Model Y на початку цього року.
  • Видання Edmunds першим помітило зміни на сторінці замовлення Cybertruck. Спочатку сайт повідомляв покупцям: «Ви зможете завершити свою конфігурацію з наближенням виробництва в 2022 році». Тепер там написано: «Ви зможете завершити налаштування з наближенням виробництва». Архіви показують, що повідомлення було скориговано наприкінці грудня.

Контекст

Початок серійного виробництва Cybertruck було заплановано на 2019 рік, але через пандемію Tesla перенесла термін на кінець 2021 року. В серпні минулого року виробництво було відкладено до 2022 року.

Конкуренція на ринку електричних пікапів зростає. Нещодавно Ford пообіцяв вдвічі збільшити виробництво F-150 Lightning, постачання якого заплановане на першу половину 2022 року. Стартап Rivian почав постачати клієнтам свої перші R1T.

Матеріали по темі