Категорія
Новини
Дата

В Україні з початку нападу РФ загинув 351 мирний житель, 707 поранені – ООН

В Україні з початку нападу РФ в результаті воєнних дій загинув 351 мирний житель, 707 – поранені. Про це повідомляє Управління Верховного комісара ООН із прав людини (УВКПЛ ООН).

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • В Україні на 24:00 4 березня, зафіксовано 1058 жертв серед цивільного населення – 351 убитий та 707 поранених, повідомляє Управління Верховного комісара ООН з прав людини.
  • Серед вбитих: 71 чоловік, 41 жінка, 8 хлопчиків та 4 дівчинки, а також 10 дітей та 217 дорослих, стать яких поки що невідома.
  • З початку воєнної агресії РФ поранено 707 осіб: 58 чоловіків, 40 жінок, 11 дівчаток і 2 хлопчики, а також 23 дитини та 573 дорослих, стать яких поки що невідома.
  • Більшість втрат серед цивільного населення сталася внаслідок обстрілів з важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, ракетних та авіаційних засобів ураження.
  • Реальні цифри втрат цивільного населення значно вищі, вважають в Управлінні Верховного комісара ООН з прав людини.

Контекст

24 лютого президент країни-агресора Володимир Путін почав війну проти України, назвавши її «спеціальною військовою операцією» в Україні. Збройні сили ворога атакували військову інфраструктуру, аеродроми та цивільні об’єкти по всій Україні. Окупанти беруть у заручники місцеве населення та розстрілюють беззбройних цивільних осіб. Президент Володимир Зеленський ввів воєнний стан.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні