Категорія
Новини
Дата

Вадим Новинський написав заяву про складання повноважень народного депутата

Політик та бізнесмен Вадим Новинський вирішив скласти повноваження народного депутата України. Про це він повідомив у Facebook, прикріпивши скан заяви. За його словами, причиною стала війна та окупація Маріуполя, «інтереси якого він представляв у Верховній Раді протягом трьох років».

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • «У нових драматичних обставинах, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду більш ефективним не в політиці, а в гуманітарній, громадській і виробничо-економічній діяльності. Зараз відкрито не до політики – час і обставини диктують інші пріоритети», – написав Новинський.
  • Він пояснив, що прийняв рішення скласти повноваження народного депутата та «сосредоточитись на гуманітарних проектах, на розвитку національної економіки, служінні УПЦ та на відновленні зруйнованих храмів».
  • «Упевнений, що в цій практичній роботі я можу принести більше користі для України в цілому і для людей, які підтримали мене в 2019 році», – написав він.
  • Новинський додав, що після війни допомагатиме відродженню Маріуполя «усіма силами і в міру своїх можливостей».

Контекст

Вадим Новинський був депутатом у трьох скликаннях: VII, VII і поточному. Колишній член Партії регіонів. Є власником групи Смарт-Холдинг та співвласником групи «Метінвест». Новинський, прийнявши 2020 року церковний сан, бере участь у всіх урочистих службах УПЦ МП та організації хресних ходів цієї конфесії. Зі статками $1,4 млрд посів восьму сходинку у рейтингу «100 найбагатших українців 2021» за версією Forbes.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні