Категорія
Новини
Дата

Верховна Рада призначила Федорова на нову посаду, Камишін очолив Мінстратегпром, Лісовий – Міносвіти

Верховна Рада призначила двох міністрів: стратегічних галузей промисловості; освіти та науки, а також віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністра цифрової трансформації. Про це Forbes повідомив співрозмовник, який був присутнім на сьогоднішньому пленарному засіданні.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • За призначення Михайла Федорова на посаду віцепрем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністра цифрової трансформації України проголосувало 311 народних депутатів. У Федорова зʼявилася нова зона відповідальності – освіта та наука.
  • Колишній голова правління УЗ Олександр Камишін очолив Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Це рішення підтримали 312 депутатів.
  • На посаду міністра освіти й науки призначено Оксена Лісового. За це рішення проголосували 313 народних депутатів.

Контекст

18 березня премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Кабміні планується низка кадрових перестановок. За його словами, питання кадрових перестановок обговорювалося на засіданні партії «Слуга народу». Шмигаль повідомив, що буде звільнено з посади міністра освіти та науки Сергія Шкарлета, а на його місце призначено Оксена Лісового. Також він анонсував звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та призначення на його місце колишнього очільника УЗ Олександра Камишіна.

Крім того, за словами Шмигаля, віцепрем’єр-міністр Федоров займатиметься ще низкою напрямів, крім диджиталізації. Його майбутня посада – віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України.

20 березня Верховна Рада звільнила трьох міністрів: освіти і науки Сергія Шкарлета, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні