Категорія
Новини
Дата

Vodafone та «Київстар» відновили звʼязок у Херсоні

Оператори «Vodafone Україна» та «Київстар» відновили мобільний зв'язок у Херсоні. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужби компаній.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Головні факти:

  • «Херсон підняли. Миколаїв у нормі, Вінниця також тримається», – написав представник «Vodafone Україна» Владислав Войтович.
  • «Мужні співробітники «Київстару» полагодили магістральну лінію на Херсон. Телефонуйте родичам та друзям, які там залишилися», – додала представниця компанії Ірина Леліченко. За її словами, уже втретє з початку воєнних дій з боку Росії фахівці оператора «мало не під кулями» змінюють пошкоджені ділянки кабелю на Херсонщині.

Контекст:

З 4 березня у Херсоні та Херсонській області не працював мобільний зв’язок. Окупанти відключили мобільних операторів «Київстар» та «Водафон»

Росія також намагається відключити мобільний звʼязок та інтернет у прикордонних районів Сумщини. Протягом 3-4 березня окупанти намагаються цілеспрямовано вивести з ладу телекомунікаційну інфраструктуру. Заходи спрямовані на позбавлення населення можливості перебувати в українському інформаційному полі, з ймовірною подальшою організацією функціонування російських ЗМІ.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні