Категорія
Новини
Дата

Western Union призупиняє діяльність у Росії та Білорусі

Western Union призупиняє діяльність в Росії та Білорусі, написала компанія у прессрелізі. Компанія задонатила кошти для гуманітарної допомоги та скасувала комісії з грошових переказів.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Western Union не розкрила суму коштів, які пожертвувала на гуманітарну допомогу
  • «Нашими пріоритетами залишаються благополуччя та безпека наших співробітників, а також продовження підтримки народу України, включаючи зростаючу кількість біженців, які шукають безпеки», – написала компанія.

Контекст

Компанія Western Union є світовим лідером у сфері транскордонного, міжвалютного переміщення грошей та платежів. Фінансова мережа об’єднує понад 200 країн і територій і понад 130 валют.

Раніше міжнародні платіжні системи Visa та Mastercard зупинили усі операції в Росії. Payoneer, яка надає фінансові послуги та грошові онлайн перекази, також припинила роботу в РФ, а російські фрілансери більше не зможуть працювати з іноземними клієнтами.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні