Заступник міністра енергетики Микола Колісник перейшов на посаду керівника з генерації в «Нафтогазі України». Про це Колісник повідомив у Facebook 27 лютого.
Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.
Деталі
- Після 10 років роботи в Міністерстві енергетики Колісник залишає відомство, але продовжить кар’єру в енергетичній сфері.
- Він розпочав роботу в міністерстві у 2016 році з посади головного спеціаліста і за цей час пройшов професійний шлях, який називає важливим і досвідченим.
- У «Нафтогазі» Колісник буде керівником з генерації та відповідатиме за розвиток проєктів генерації теплової та відновлюваної енергетики.
Контекст
Микола Колісник розпочинав кар’єру в іноземних комерційних компаніях нафтогазової галузі. Згодом три роки працював в Антимонопольному комітеті України.
13 травня 2022 року уряд призначив його заступником міністра енергетики Германа Галущенка. У серпні 2022 року в Міненерго розглядали його кандидатуру на посаду керівника «Оператора ГТС України», однак частина експертів заявляла про можливий конфлікт інтересів.
Раніше Колісник очолював головне управління забезпечення функціонування нафтогазових ринків Міненерго, а перед тим виконував обов’язки генерального директора Директорату нафтогазового комплексу та розвитку ринків нафти, природного газу і нафтопродуктів.
Колісник був заступником міністра енергетики з 13 травня 2022 року до 25 лютого 2026-го. Протягом останніх шести років він обіймав керівні посади у Міненерго, займаючись імплементацією законодавства ЄС та безпекою постачання газу. Був представником відомства при Міжнародній енергетичній хартії. Колісник також відповідав за напрям нафти і газу в Міністерстві енергетики.
Замість нього на посаду заступниці міністра енергетики призначили Ганну Лігун.