Журнал Time опублікував 10 глобальних ризиків 2024 року. У списку – «розділена Україна» /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Журнал Time опублікував 10 глобальних ризиків 2024 року. У списку – «розділена Україна»

1 хв читання

Getty Images

Журнал Time опублікував 10 глобальних ризиків на 2024 рік, серед яких «розділена Україна». Зокрема автори списку вважають, що Україна сильно постраждала від зменшення політичної та матеріальної підтримки США.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

 • Вторгнення РФ в Україну залишається «історичною невдачею», йдеться у матеріалі. «Цього року Україна буде де-факто розділена, і Росія тепер має ініціативу на полі бою та матеріальну перевагу. 2024 рік – переломний момент у війні: і якщо Україна не розвʼяже свої кадрові проблеми, не збільшить виробництво зброї та найближчим часом не розробить реалістичну воєнну стратегію, її територіальні втрати можуть виявитися постійними та можуть збільшитися», – пише Time.
 • Видання зазначає, що Україна сильно постраждала через зменшення політичної та матеріальної підтримки США, а перспективи європейської допомоги лише трохи кращі. Також Україна відчайдушно потребує додаткових військ. Київ цьогоріч піде на більші військові ризики, включаючи удари по більшій кількості цілей у Росії, що спровокує безпрецедентну відповідь РФ та може втягнути НАТО у конфлікт, йдеться у матеріалі.

Глобальні ризики в 2024 році за версією журналу Time

 1. Криза та розкол у США через президентські вибори та можливість перемоги Дональда Трампа.
 2. Розширення бойових дій на Близькому Сході.
 3. Розділена Україна.
 4. Вихід штучного інтелекту з-під контролю.
 5. Країни-ізгої Росія, Північна Корея та Іран посилюватимуть можливості один одного і діятимуть дедалі скоординованішими та більш руйнівними способами на глобальній арені.
 6. Економіка Китаю не відновиться.
 7. Боротьба за корисні копалини.
 8. Глобальна інфляція, що розпочалася у 2021 році.
 9. Екстремальні погодні явища, які спричинять відсутність продовольчої безпеки, посилять брак води, порушать логістику, поширять хвороби та сприятимуть міграції та політичній нестабільності.
 10. Невизначеність та втрати для компаній та корпорацій.
Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні