Інформація про Sigma Software Group

Sigma Software Group

Профайл

Кількість працівників
2010
Керівник HR
Юлія Остроух

50 найкращих роботодавців воєнного часу

«Найважчим було швидко перемістити велику кількість людей у безпечне місце та надати їм усе необхідне для життя та роботи», – згадує Юлія Остроух. Харківській Sigma Software вдалося зробити це за два тижні. Компанія зберегла довоєнні темпи зростання – 40%. За кілька тижнів після вторгнення вже повернулися до звичних практик підтримки персоналу: відновили менторську підтримку, професійну освіту та додаткове навчання.

Проблему психологічної підтримки працівників компанія розв’язує через навчальні воркшопи, які нівелюють стресові стани, та групову психотерапію. Також компанія покриває частину вартості індивідуальних консультацій з психологом. Для мобілізованих працівників закуповує спорядження із внутрішнього фонду, у який донатять сама компанія, співробітники та клієнти. Sigma Software, дочірня компанія IdeaSoft, засновник групи компаній Ден Олофсон та клієнти передали на допомогу Україні понад $3,5 млн.

25 найрозумніших компаній

Рік заснування: 2002

Рік запуску R&D‑відділу: 2016

Інвестиції в R&D: понад $1,5 млн (2016–2021 роки)

Керівники напряму: Максим Ковтун, Євгеній Яковлєв 

Українсько‑шведська сервісна компанія Sigma Software Group має R&D‑відділи в Києві, Львові, Харкові й Одесі. Виділеного штату немає – у дослідницьких проєктах за весь час брали участь понад 70 осіб. «Розробки потрібні для сервісної частини бізнесу, щоб мати експертизу в нових технологіях: віртуальна реальність, AI, комп’ютерний зір, – говорить CEO компанії Валерій Красовський. – У R&D‑центрі також зароджуються рішення для окремих бізнесів».

За 2021 рік у лабораторії створили близько 20 продуктових прототипів. Деякі врешті запускаються як самостійні бізнеси. Так із R&D‑департаменту виріс стартап із кібербезпеки Clean IO. Інший приклад – стартап для аналізу криптовалютних операцій Global Ledger – вийшов з R&D‑лабораторії IdeaSoft, компанії з групи Sigma Software. У листопаді 2021‑го він залучив $3,5 млн від швейцарського фонду Promethiem Group.

«R&D – це про конкурентність на світовому ринку, – каже Красовський. – Ми показуємо креативність українських інженерів нашим клієнтам, і це нас відрізняє від, наприклад, індійський сервісних компаній».

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд