Віталій Антонов

ПЕК

Віталій Антонов /Фото Forbes
$385 млн
27 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Розлучений, троє дітей
Місце народження
Стрий

100 найбагатших українців 2021

Подія року: ЄБРР відкрив мережі заправок ОККО кредитну лінію у $35 млн на сім років.

Уроки пандемії: «З кінця 2019‑го ми запровадили програму безкоштовного медичного страхування. Кожен із 10 000 співробітників мережі застрахований на суму 100 000 грн».

Цитата: «Мережа вже давно не росте агресивно кількісно, ми сповідуємо якісне зростання. Йдеться про надання максимуму послуг на одній території: перекусити, забрати посилку, купити необхідне в мінімаркеті на АЗК».

100 найбагатших українців 2020

Фундамент бізнесу Віталія Антонова – нафтопродуктовий ритейлер «Галнафтогаз», відомий брендом ОККО. Мережа з більш ніж 400 АЗС і оборотом понад 30 млрд грн – у трійці найбільших в Україні. Антонов ділить «Галнафтогаз» із ЄБРР, який контролює 19,8% групи. Свого часу партнерство з європейцями допомогло захиститися від недружніх атак і розширити мережу на залучені у них гроші. Тепер час розлучатися. Пакет ЄБРР продається, ціна – $89,5 млн. У 2019 році компанія скоротила кредитний портфель, інвестувала в нові активи й диверсифікувала постачання. Важлива угода – купівля за 200 млн грн Херсонської нафтоперевалки, що раніше належала бізнесмену-втікачу Сергію Курченку. Любитель гострих відчуттів, Антонов у минулому захоплювався альпінізмом. Нині – «заряджає батарейки» екстремальною риболовлею й гірськими лижами. Активний спосіб життя допомагає йому ухвалювати правильні рішення.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд