Майк Помпео /Getty Images
Категорія
Компанії
Дата

Меседж українській владі. Колишній Держсекретар США Майк Помпео увійшов до Ради директорів «Київстару». Чому його залучили в розпал боротьби проти націоналізації

Майк Помпео, держсекретар США у 2018–2021 роках при адміністрації Дональда Трампа та директор ЦРУ у 2017–2018 роках Фото Getty Images

Колишній держсекретар США та ексглава ЦРУ Майк Помпео увійде до Ради директорів «Київстару». Раніше він критикував Росію, а тепер захищатиме права американських інвесторів від можливої націоналізації компанії.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

14 листопада до Ради директорів «Київстару» увійшов Майк Помпео, держсекретар США у 2018–2021 роках при адміністрації Дональда Трампа та директор ЦРУ в 2017–2018 роках, повідомила материнська компанія Veon. 

«Він приєднується як незалежний виконавчий директор, перш за все як партнер інвестиційної компанії Impact Investments», – говорить Forbes CEO «Київстар» Олександр Комаров. Impact Investments – нещодавно створена американська компанія, яка надає послуги стратегічного та фінансового консалтингу.   

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні