Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

«Треба спрощувати міграційну політику». За два роки попит бізнесу на виробничі кадри зріс вшестеро, але кількість кандидатів впала втричі. Чи є розв'язання проблеми нестачі робочих рук

3 хв читання

Ajax, дефіцит кадрів, ринок праці /надано пресслужбою Ajax

У середньому на одну виробничу вакансію в Україні припадає лише три кандидати, свідчать дані рекрутингової платформи Work.ua на травень 2024-го, надані Forbes. Фото надано пресслужбою Ajax

У планах українського виробника систем безпеки Ajax Systems – будівництво нових заводів. На материнському ринку масштабуванню заважатиме дефіцит робітничих рук, на глобальному – конкуренція за кваліфіковані кадри. Як побороти ці виклики?

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Кількість вакансій у категорії «Робочі спеціальності, виробництво» за останні два роки виросла вшестеро, свідчить статистика Work.ua, надана компанією на запит Forbes. До березня це був незмінний лідер серед категорій на сайті, каже PR-менеджерка Work.ua Вікторія Білякова. Нині лідером є сфера обслуговування.

У середньому роботодавці отримують три відгуки на одну вакансію на місяць, свідчать дані рекрутингової платформи Work.ua за перший квартал 2024-го, надані Forbes. Для порівняння: в ІТ-індустрії за вакансію змагається вчетверо більше фахівців.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні