Категорія
Інновації
Дата

Український стартап Workee намагається відкусити невелику частку від 60 млн фрилансерів США. Він отримав інвестиції від Google та коштує до $12 млн

Workee /Фото з особистого архіву/колаж Олександра Карасьова

Артем Канакі, Ігор Бауман, Євген Кисельов Фото Фото з особистого архіву/колаж Олександра Карасьова

Заснований українцями Workee – сервіс для фрилансерів – залучив $900 000 від низки західних фондів та ангелів. Forbes розповідає про деталі угоди 

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

На початку лютого 2022-го співзасновник і CEO українського стартапу Workee Ігор Бауман отримав перший «дорослий» раунд інвестицій і мав великі амбіції. Команду – збільшити втричі, кількість користувачів – у 14 разів, або до 50 000, розповідав плани на рік фаундер в інтерв’ю AIN.

До їх втілення Workee не підійшов і близько – у липні 2023-го у його сервісу для фрилансерів – лише 7000 клієнтів. Попри це, стартап залучив $900 000 нового фінансування від міжнародних фондів і зі спецфонду Google. Оцінка post-money – $9–12 млн, стверджує Бауман. У що повірили інвестори?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні