Категорія
Новини
Дата

Активи білоруської компанії «Сервіс Ойл» на 4 млрд грн перейшли в управління АРМА

Подільська окружна прокуратура передала активи білоруської компанії на суму близько 4 млрд гривень в управління АРМА, повідомила пресслужба Офіса генпрокурора. За даними Forbes, йдеться про компанію «Сервіс Ойл», корпоративні права та майно якої раніше було заарештовано.

Ключові факти

  • За даними слідства, на території України функціонує білоруське підприємство, яке надає послуги у сфері добування нафти та природного газу.
  • У своїй діяльності воно використовує обладнання Республіканського унітарного підприємства «Бєлоруснафта», заявляє прокуратура. 
  • В рамках слідства правоохоронці досліджують діяльність цього підприємства в частині можливого сприяння РФ під час підготовки та проведення агресивної війни проти України.
  • За клопотанням прокуратури суд арештував корпоративні права підприємства — майже 1 млрд грн статутного капіталу, а також нерухоме та рухоме майно орієнтованою вартістю 3 млрд грн.
  • Прокуратура не розкриває назву компанії. За даними Forbes, йдеться про ТОВ «Сервіс Ойл».

Контекст

16 червня суд арештував корпоративні права ТОВ «Сервіс Ойл» у вигляді статутного капіталу в розмірі майже 1 млрд грн, а також майно вартістю 3 млрд грн.

ТОВ «Сервіс Ойл» (входило в РУП ВО «Бєлоруснєфть») засноване в 2012 році. Компанія спеціалізується на бурових роботах, капітальному і поточному ремонті свердловин, проєктуванні розробки нафтових родовищ тощо. Клієнтами ТОВ, зокрема, були «Укргазвидобування» та ДТЕК.

У грудні минулого року компанія змінила засновника – замість РУП ВО «Бєлоруснєфть» ним стало ВАТ «Пуховичінафтопродукт». За даними YouControl, статутний капітал «Сервіс Ойл» складає 901,3 млн грн. В 2020 році виторг компанії впав з 1,024 млрд грн до 675 млн грн. У 2020 році збиток склав 138 млн грн (роком раніше був прибуток 115 млн грн).

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні