Категорія
Новини
Дата

Біткоїн впав до 22-місячного мінімуму і коштує близько $33 000

У понеділок, 9 травня, біткоїн впав до найнижчого рівня з липня 2021 року. Спад на фондових ринках впливає на котирування криптовалют, які торгуються як більш ризиковані активи порівняно з акціями технологічних компаній. Про це пише Reuters.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Біткоїн впав до $32 763 (станом на 11:00 за Гринвічем).
  • «Я думаю, що криптовалюти все ще класифікуються як ризиковий актив, і подібно до того, що ми бачили з Nasdaq, більшість криптовалют зазнає ударів», – сказав виданню Метт Дібб, головний операційний директор сінгапурської криптоплатформи Stack Funds.
  • Nasdaq минулого тижня впав на 1,5% і втратив 22% з початку року через перспективу стійкої інфляції, що змусить Федеральну резервну систему США підвищити ставку, попри уповільнення зростання.
  • Дібб повідомив, що іншими факторами падіння біткоїна протягом вихідних (у пʼятницю він коштував близько $36 000) були завідомо низька ліквідність криптовалютного ринку. На біткоїн також могло вплинути побоювання інвесторів, що стейблкоін під назвою Terra USD (UST) може втратити привʼязку до долара.

Контекст

У травні біткоїн впав на 13% і втратив більш ніж половину своєї вартості, оскільки в листопаді минулого року досяг рекордного рівня в $69 000.

У березні біткоїн та інші криптовалюти дорожчали на тлі загальної схильності до ризику на світових ринках, а також зростаючої інституційної підтримки криптовалют. Тоді вартість біткоїна фіксувалася на рівні близько $45 000.

Значну частину пожертвувань українські фонди отримують у криптовалютах. Криптоспільнота перерахувала понад $100 млн для України протягом першого місяця війни. Благодійна організація Aid For Ukraine з початку запуску зібрала понад $60 млн у криптовалюті на військові та гуманітарні потреби, повідомляли у Мінцифри. Фонд «Повернись живим» зібрав у крипті $26 млн.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні