Категорія
Новини
Дата

Для роумінгу «Київстар» у Європі діятимуть українські тарифи 

Мобільний оператор «Київстар» дозволить українцям, які через війну вимушено переїхали в Європу користуватися українськими тарифами у роумінгу.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • Це означає, що абонентам не потрібно буде доплачувати за послуги.
  • Економія значна: в Україні тарифи «Київстар» зазвичай коштують 170-250 грн на місяць, а інтернет та дзвінки у роумінгу – 1500 грн.
  • Нові правила стосуються абонентів, які переїхали до Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Молдова, Німеччини, Італії, Литви та Чехії та користуються тарифними планами лінійки «Твій вибір» та «Все разом».
  • Наприклад, для користувачів тарифу «Твій вибір» за кордоном будуть доступні 15 ГБ мобільного інтернету, безліміт на дзвінки в мережі «Київстар» та на всі вхідні дзвінки. Ціна –175 грн.
  • У бізнес-клієнтів та контрактних абонентів нові умови будуть діяти для більшості тарифних планів.
  • Для них також не будуть списуватися мегабайти при використанні безлімітних додатків: месенджерів, онлайн-карт та інших сервісів.

Контекст:

На початку березня українські оператори також запустили національний роумінг – послугу, яка дозволяє вручну підключатися до мережі будь-якого мобільного оператора на території України.

Якщо основний оператор абонента не має покриття, можна обрати ту мережу, яка працює, і залишатися на зв’язку. Національний роумінг діятиме для голосових дзвінків та SMS.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні