Категорія
Новини
Дата

Долар на міжбанку досяг 29,5 грн. Офіційний курс теж перевищив 29 грн

Курс долара на міжбанківському валютному ринку зріс вище 29,5 грн/$ на тлі новин про можливе запровадження надзвичайного стану по всій Україні. Офіційний курс Нацбанку теж перевищив 29 грн.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Долар на міжбанку на торгах у середу дорожчав більше ніж на 50 коп. у порівнянні з вівторком – до 29,55–29,6 грн/$, свідчать дані банків.
  • Курс євро вдень виріс до гривні на 55–59 коп. – до 33,5-33,56 грн/€.
  • На 16:05 котирування гривні до долара на міжбанку встановилися на рівні 29,43–29,48 грн/$; курс гривні до євро – на рівні 33,40–33,46 грн/€.
  • Офіційний курс гривні до долара знизився на 27 коп. – до 29,2549 грн/$.

Контекст

РНБО у середу ухвалила рішення запровадити надзвичайний стан по всій Україні. У Донецькій та Луганській областях вводити НС неможливо, оскільки там уже діє надзвичайний правовий режим через бойові дії, пояснив секретар РНБО Олексій Данілов.

Надзвичайний стан передбачає встановлення особливого режиму в’їзду/виїзду, обмеження свободи пересування територією; обмеження руху транспорту та його огляд; посилення охорони громадського порядку та стратегічних обʼєктів; заборону страйків та мітингів.

22 лютого президент Зеленський заявив, що в разі широкої ескалації з боку Росії в країні введуть воєнний стан, однак висловив надію, що цього не станеться.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні