Категорія
Новини
Дата

Французький холдинг придбав мережу «Brocard Україна» – RAU

Французький Philippe Benacin Holding придбав дві провідні українські компанії, що працюють у косметично-парфумерній сфері: ТОВ «Брокард-Україна» та ТОВ «Егзагон», пише RAU з посиланням на лист «Brocard Україна» компаніям-партнерам. Сума угоди не розголошується.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Угода була завершена 23 травня 2022 року, про що було поінформовано Антимонопольний комітет України, йдеться у повідомленні. 
  • Після оформлення всіх документів Philippe Benacin Holding буде єдиним власником як ТОВ «Брокард Україна», що займається роздрібною торгівлею косметикою та парфумерією, так і ТОВ «Егзагон», яке є одним із найбільших дистрибуторів України у сфері товарів для краси. 

Контекст

З 2010 року Brocard Ukraine належав офшорному холдингу з російськими власниками, а кінцевим бенефіціаром компанії (як і ТОВ «Егзагон») була власниця російської мережі «Л’Этуаль» Тетяна Володіна. 

Співвласник та засновник Philippe Benacin Holding Філіп Бенасін також є співвласником, головою та головним виконавчим директор компанії Interparfums – потужного гравця на міжнародному ринку косметики та парфумерії. 

У планах Philippe Benacin Holding – подальший розвиток і посилення позицій торговельної мережі Brocard Ukraine. На 1 січня 2022 року мережа нараховувала майже 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії становив 1808 осіб.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні