Категорія
Новини
Дата

IT-компанія MacPaw інвестувала $1 млн в інноваційний центр «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську

1 хв читання

Українська компанія з розробки застосунків MacPaw інвестувала $1 млн у розвиток інноваційного центру «Промприлад.Реновація», збудованого на місці заводу в Івано-Франківську. Загальна сума компанії в проєкт становить $1,5 млн. Про це йдеться в пресрелізі MacPaw.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • «Під час війни «Промприлад» став прихистком для команд українських компаній, які через складні умови були змушені переїхати, – цитується засновник і CEO MacPaw Олександр Косован. – Спільно ми хочемо створити такі умови, щоб талановиті й креативні люди залишалися в Україні, а компанії – відновлювали свою діяльність і підсилювали економічний фронт нашої боротьби».
  • Напередодні повномасштабного військового вторгнення Росії частина команди MacPaw переїхала до Івано-Франківська й продовжила працювати в коворкінгу «Промприладу», йдеться в пресрелізі.
  • Кошти спрямують на відновлення корпусів заводу: А, В і В1. Там буде створено центр підтримки бізнесу, офіси інноваційних компаній, коворкінг, центр промоції читання, фудмаркет й артцентр.
  • Ці корпуси планують відновити до кінця 2022 року. «Ціль у 2022 році – побудувати і запустити від 17 000 кв. м до 24 000 кв. м», – розповів керівник «Промприлад.Реновація» Юрій Филюк в інтервʼю AIN.

Контекст

«Промприлад.Реновація» – інноваційний центр площею 38 205 кв. м на базі старого заводу з виготовлення лічильників у Івано-Франківську. 2019 року Филюк остаточно викупив завод у «Кінто», щоб реконструювати корпуси. Пілотний проєкт запустили ще у 2017 році.

Загалом від початку реалізації проєкт залучив $12,5 млн від 1186 приватних інвесторів і компаній з України та світу. Станом на 26 травня залишилося залучити ще $2,5 млн інвестицій, ідеться в пресрелізі. MacPaw вперше інвестував у 2019 році.

2021 року орендарями відновлених корпусів стали 29 компаній. З початком війни 33 бізнеси перевезли свої виробництва та команди в Івано-Франківськ, 12 з них розмістилися безпосередньо на «Промприлад.Реновація», розповів Филюк в інтервʼю AIN. «Також на третій тиждень війни разом з наглядовою радою проєкту ми вирішили відновити будівництво. Оскільки «Промприлад» прийняв на своїй території нові організації та компанії, потреба у створенні додаткової інфраструктури стала нагальною», – сказав він.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні