Категорія
Новини
Дата

Криптогаманець Blockchain.com залучив $300 млн при оцінці в $5,2 млрд. Попередній раунд фінансування відбувся всього кілька тижнів тому

Сервіс Blockchain.com, який дає можливість завести криптовалютний гаманець, а також купити та продати криптовалюту, залучив $300 млн. Оцінка компанії склала $5,2 млрд, пише TechCrunch.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Лід-інвесторами виступили DST Global, Lightspeed Venture Partners і VY Capital.
  • Компанія планує витратити гроші на розширення своєї продукції, збільшення кількості співробітників у всьому світі та проведення злиттів і поглинань, пише CNBC.
  • Минулого місяця Blockchain.com також провела раунд фінансування, залучивши $120 млн. Тоді її оцінили в $3 млрд.

Важливі цифри

Наразі у Blockchain.com 31 млн ідентифікованих користувачів у понад 200 країнах світу. Кількість активних користувачів потроїлася за останні 12 місяців.

Контекст

Blockchain.com було запущено в 2011 році під назвою Blockchain.info. Тоді це був лише сервіс для перегляду блокчейну та перевірки транзакцій. За допомогою Blockchain.info можна було отримати всю необхідну інформацію про транзакції, включаючи їхній статус і час підтвердження.

Згодом на сайті з'явилися криптогаманці, а потім криптобіржа. Blockchain.com відповідає за близько 28% всіх транзакцій із біткоїнами з 2012 року, зазначає CNBC.

Високий інтерес до Blockchain.com пояснюється прагнення венчурних капіталістів отримати вигоду з буму біткоїнів та інших криптовалют. За останній рік усе більше компаній вкладають кошти в криптовалюти. Tesla придбала біткоїнів на $1,5 млрд і дозволила їх приймати як форму оплати за автомобілі. Також активно купує цю криптовалюту розробник програмного забезпечення MicroStrategy, який уже володіє 91 006 біткоїнами, що за поточним курсом коштують понад $4,4 млрд. Компанія Square купила біткоїнів на суму $220 млн, перевівши в криптовалюту близько 5% своїх активів.

Найбільша біржа криптовалют в США Coinbase готує IPO. Згідно із заявою, остання оцінка компанії склала $68 млрд.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні