Мінфін розмістив військові облігації на 20,7 млрд грн /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Мінфін розмістив військові облігації на 20,7 млрд грн

Getty Images

У вівторок, 26 грудня, Міністерство фінансів залучило 20,7 млрд грн (в еквіваленті) від розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), йдеться у повідомленні пресслужби.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Проведення розміщень відбулося 26 грудня через ЕТС (Bloomberg).
  • За результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики до державного бюджету залучено 20,68 млрд грн (за курсом НБУ).
  • Пресслужба Мінфіну зазначає, що купівля військових облігацій сприяє перемозі над Росією. «Кожна інвестована на облігації гривня підтримує нашу армію та фінансову стабільність країни», – сказано у повідомленні.

Контекст

Військові облігації – інструмент підтримки держбюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів. Гроші інвесторів підтримують ЗСУ й забезпечують військових зброєю, набоями, технікою, харчуванням і медикаментами.

Аукціони з продажу військових ОВДП проводяться щовівторка.

Наприкінці березня НБУ дозволив нерезидентам виводити за кордон доходи, отримані від інвестицій в ОВДП. Йдеться про відсотки, отримані після 1 квітня 2023 року. За оцінками НБУ, обсяг відповідних коштів може становити близько $120 млн.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні