Категорія
Новини
Дата

«Нафтогаз» у першому півріччі отримав 6,6 млрд грн чистого прибутку проти 57,2 млрд грн збитків торік 

1 хв читання

«Нафтогаз України» у січні-червні 2023-го отримав 6,6 млрд грн чистого прибутку проти 57,2 млрд грн збитків торік, йдеться у повідомленні компанії.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти 

  •  За шість місяців 2023 року дохід групи збільшився на 11,5%, до 124,8 млрд грн, свідчить звітність компанії.
  • Досягнуті результати дали змогу виконати вимоги за єврооблігаціями та іншими кредитними угодами. 
  • Покращень фінансових результатів групи, за даними компанії, вдалося досягти завдяки ефективній роботі з дебіторською заборгованістю та врегулюванню питання крадіжок газу.
  • Проте сегмент продажу газу залишається для компанії збитковим. «Негативний результат – наслідок постачання природного газу споживачам у межах виконання спеціальних обов’язків (ПСО) за цінами, встановленими державою», – йдеться у повідомленні. 

Контекст

У першому кварталі 2023-го «Нафтогаз» отримав 7,7 млрд грн прибутку проти 24,6 млрд грн збитку за аналогічний період минулого року.

2022 рік компанія завершила зі збитком близько 40 млрд грн. 

«Нафтогаз» – найбільша компанія в Україні, яка видобуває, зберігає та постачає природний газ і нафту. До складу компанії входять «Укргазвидобування», «Укртрансгаз», «Укртранснафта» та «Укрнафта».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні