Категорія
Новини
Дата

Німеччина розглядає націоналізацію підрозділів Газпрома та Роснєфті – не може їх замінити

Німеччина розглядає можливість націоналізувати підрозділи російських «Газпрому» і «Роснєфті», щоб забезпечити собі енергопостачання, пише німецьке видання Handelsblatt з посиланням на свої джерела в уряді.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Німеччина хвилюється через безпеку поставки газу у країну.
  • Уряд хоче запобігти масовому погіршенню енергопостачання, націоналізувавши німецькі дочірні компанії російського Газпрому та Роснєфті.
  • Gazprom Germania управляє великими газовими сховищами. Роснефть Німеччина є ключовим гравцем на ринку бензину, дизельного палива та гасу як оператор нафтопереробного заводу.
  • На німецькому енергетичному ринку обидві компанії зараз неможливо замінити.

Контекст

Раніше уряд Великої Британії заявив, що хоче тимчасово націоналізувати компанію Gazprom Marketing & Trading Retail Ltd, яка займається роздрібною торгівлею газом. Це обійдеться Великій Британії приблизно в 4 млрд фунтів стерлінгів.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні