Категорія
Новини
Дата

Нова Зеландія готова прийняти 4000 українських біженців, у Великій Британії уже 44 000 охочих прихистити українців

Уряд Нової Зеландії погодився розмістити у себе близько 4000 біженців з України, заявив міністр імміграції Кріс Фаафой. У Великій Британії допомогти українцям вже зголосилися близько 44 000 людей.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Нова Зеландія запровадила Спеціальну політику щодо України на 2022 рік. Відповідно до неї, батьки та інші члени родин українців у Новій Зеландії, які живуть за кордоном, зможуть приїхати до країни.
  • Ці правила діятимуть протягом одного року.
  • Щоб підтримати Україну, уряд Нової Зеландії раніше запровадив санкції проти Росії, заборонивши поїздки, впровадивши експортний контроль та санкції проти Росії. Також Нова Зеландія виділила гроші на гуманітарну допомогу в Україні.
  • Британський уряд запустив спеціальний сайт «Дім для України» для тих, хто хоче прийняти біженців. За перші п’ять годин на ньому зареєструвалося майже 44 000 людей.
  • Велика Британія обіцяє, що не буде вводити жодних обмежень щодо кількості українців, які зможуть в’їхати до країни за схемою візового спонсорства.

Контекст

В ООН загальну кількість біженців з України станом на 13 березня оцінили у 2,7 млн. Більшість із них виїхали через польський кордон. 

Кількість українців, що перетнули кордон Польщі з початку повномасштабної війни РФ проти України, 15 березня перевищила 1,7 млн осіб.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні