Мережа HalfPrice, що належить польській компанії CCC, 9 листопада відкриє свій перший флагманський магазин в Україні – в ТРЦ Respublika Park, пише RAU.
Ключові факти
- Загальна площа магазину становить понад 1800 кв. м. HalfPrice пропонує широкий вибір брендового одягу, взуття, аксесуарів, косметики, іграшок та товарів для дому відомих брендів за привабливими цінами.
- «Ця подія свідчить і про те, що Україна залишається привабливою для інвестицій і бізнесу, навіть у важкий період воєнного стану», – зазначила гендиректорка ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива.
Контекст
Магазини HalfPrice засновані на концепції off-price, в рамках якої покупці можуть придбати брендові товари зі знижками. Це можливо завдяки закупівельникам, які тісно співпрацюють з брендами по всьому світу і щодня шукають найкращі пропозиції. Колекція у мережі постійно зростає і змінюється, пояснили в компанії.
HalfPrice дебютував у Польщі на початку травня 2021 року. Сьогодні у мережі понад 100 магазинів в дев’яти країнах Центральної та Східної Європи – Польщі, Чехії, Словаччині, Австрії, Хорватії, Словенії, Румунії, Латвії та Угорщині.
![Доплатить Росія. Мережа Eldorado зменшиться майже вдвічі і поверне кредиторам 30% боргів. Forbes дізнався деталі «плану порятунку» ритейлера електроніки /Фото пресслужба «Ельдорадо»](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/b/04/2e44f664-e4f67fa30939450836a243af7bfa204b.jpeg?v=3799_3)
![Польський регулятор дозволив власникам «Епіцентру» Герегам купити спортивну мережу Intersport Polska /Фото надано пресслужбою](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/a/14/c1a24184-667d49ce721779b25cd2714a283a114a.jpg?v=6361_4)
![Китайський бренд Miniso відкрив 5500 магазинів по всьому світу, але майже програв ринок України. Як ритейлера витіснив спритніший український конкурент O!Some (а ще є Usupso) /Фото Колаж Анна Наконечна](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/b/eb/24641440-527dd1e6400ff5852e7c688f8cc18ebb.jpg?v=2874_2)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.