Категорія
Новини
Дата

Понад дві сотні підприємств подали заявку на евакуацію на захід України

Понад 200 підприємств подали заявку на евакуацію на західну Україну. Є підприємства, які вже у процесі переміщення, повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Станом на 10 березня понад 200 заявок. Є підприємства, які вже у процесі переміщення, написав Гетманцев у телеграм.
  • З проханням про евакуацію звертаються представники бізнесу різних галузей: харчової, деревообробної, медичної, текстильної, хімічної, паливної, машинобудування. 
  • Збереження підприємств та робочих місць є надважливим завданням для України в період ведення військових дій, зазначив народний депутат.

Контекст

Кабмін розширює програму евакуації підприємств із зони бойових дій на захід України. Власники чи менеджери підприємств, які бажають перевести повністю або частково виробничі потужності та своїх людей, мають заповнити спеціальну форму – тут.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні