Категорія
Новини
Дата

Reddit подвоїла свою оцінку до $6 млрд завдяки рекламі та популярності під час роздрібної торгівлі акціями

Соціальна мережа Reddit зросла в ціні вдвічі, досягши оцінки $6 млрд у рамках нового раунду фінансування. Збільшення доходів від реклами та популярність соцмережі під час роздрібної торгівлі акціями GameStop сприяли підвищенню оцінки, пише Reuters.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Reddit залучила 250 млн у рамках раунду фінансування, очолюваного венчурною компанією Vy Capital.
  • Після останнього раунду фінансування в лютому 2019 року соцмережу було оцінено в $3 млрд, пише The Wall Street Journal.
  • Поточні інвестори до Reddit також включають венчурну компанію Andreessen Horowitz і інтернет-конгломерат Tencent Holdings Ltd.
  • Компанія планує направити залучені кошти на створення й вдосконалення методів спілкування на платформі – за допомогою текстів, відео або прямих ефірів.
  • Також Reddit має намір подвоїти штат співробітників.
  • Дохід Reddit від прямої реклами в останньому кварталі 2020 року зріс на 90% в порівнянні з аналогічним періодом 2019-го.

Головна цитата

«Це хороший час для збору коштів. Зараз дуже високі оцінки. Ніколи не завадить зібрати гроші, коли є можливість зробити це, а в Reddit був вдалий рік», – сказав виконавчий директор Reddit Стів Хаффман.

Контекст

Reddit привернула увагу минулого місяця завдяки ролі своїх форумів у стимулюванні зростання цін на акції продавця відеоігор GameStop, оператора кінотеатрів AMC Entertainment Holdings Inc і низки інших компаній.

Група WallStreetBets у чаті Reddit, в якому роздрібні інвестори об'єдналися з метою підштовхнути акції вгору й витіснити гедж-фонди, стала причиною стрімкого зростання.

Reddit залучила кошти всього через кілька тижнів після того, як фінансування зібрала нова соціальна мережа Clubhouse. Минулого місяця Clubhouse була оцінена в $1 млрд після отримання $100 млн у рамках раунду фінансування.

За даними CrunchBase, з моменту заснування в 2005 році Reddit залучила $800 млн з урахуванням останнього раунду.

Важливі цифри

Станом на жовтень 2020 року середньодобова кількість користувачів Reddit склала 52 млн. Це на 44% більше, ніж у тому ж місяці минулого року.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні