Категорія
Новини
Дата

Російська авіація вдарила по заводу Knauf на Донеччині – голова ОВА

Російська авіація 17 травня атакувала обʼєкти підприємства «Knauf Україна» в Донецькій області, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Facebook. За його словами, жертв немає.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Важливе для області підприємство «Knauf Україна» було атаковане сьогодні російською авіацією», – повідомив напередодні Кириленко. 
  • Від ударів постраждали приміщення підприємства, зайнялася пожежа. Рятувальники ДСНС намагаються її приборкати. Під час авіаудару ніхто не постраждав, написав він.
  • Окупанти навмисне руйнують промисловість Донеччини, намагаючись знищити те, що відбудовувалося роками й десятиліттями, додав голова ОВА.
  • Мешканці прилеглих населених пунктів, зокрема Бахмута та Соледару, повідомляли в соцмережах про густий чорний дим над заводом. 
Російська авіація вдарила по заводу Knauf на Донеччині – голова ОВА /Фото 1

Фото: Facebook Павла Кириленка

Контекст

Завод Knauf з виробництва будівельних сумішей називали одним із найкращих проєктів із залучення іноземних інвестицій у Донецьку область.

У 2006–2008 роках Knauf запустив на «КНАУФ Гіпс Донбас» виробництво сухих гіпсових сумішей, гіпсокартонних та гіпсових пазогребеневих плит.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні