Сенат Польщі визнав російський режим терористичним /пресслужба Сенату Польщі
Категорія
Новини
Дата

Сенат Польщі визнав російський режим терористичним

Сенат Польщі ухвалив резолюцію про визнання російського режиму терористичним Фото пресслужба Сенату Польщі

Сенат Польщі визнав російський режим терористичним. Відповідну резолюцію було ухвалено одноголосно, йдеться в повідомленні на сайті Сенату.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Під час обговорення сенатори вказали на безпрецедентну жорстокість російської агресії та необхідність покарання винних.
  • «Ці злочини вимагають міжнародної відповіді не лише у вимірі гуманітарної та військової допомоги, а й правової допомоги», – заявив сенатор Александер Поцей. Сенатори наголосили, що в умовах російської агресії немає розбіжностей між владою та опозицією, а також закликали всі інші держави наслідувати приклад Польщі й теж визнати російський режим терористичним.

Контекст

13 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, у якій оголосила режим РФ терористичним. ПАРЄ стала першою міжнародною організацією, яка визнала Росію державою-терористом.

18 жовтня парламент Естонії затвердив резолюцію, якою засудив анексію Росією території України та оголосив російський режим терористичним.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні