Влада Швейцарії заарештувала апартаменти, що, ймовірно, належать російському олігарху Пьотру Авену, який є близьким соратником президента Росії Володимира Путіна. Про це пише Reuters.
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за ціною чотирьох номерів. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас.
Ключові факти
- Швейцарія заарештувала апартаменти олігарха, які розташовані в горах на Бернському високогірʼї.
- Квартира з трьома спальнями знаходиться на пʼятому поверсі VIP-комплексу на гольф-курорті.
- Нейтральна Швейцарія є центром з управління активами і торгівлі російськими товарами. За оцінками фінансистів, у банках країни зберігається до $213 млрд російського капіталу, пише виданння.
Контекст
Авен – нафтовий інвестор, який побудував європейську бізнес-імперію з оцінкою чистого капіталу в $4,7 млрд, потрапив до санкційного списку ЄС після вторгнення Росії в Україну.
28 лютого ЄС застосував санкції до деяких російських бізнесменів, зокрема, по відношенню до акціонера «Альфа-Банку» Авена. Швейцарія підтримала санкції ЄС.
Авен заперечив звʼязок із президентом країни-агресора Путіним і заявив, що оскаржить рішення про санкції.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.