Категорія
Новини
Дата

«Символ відродження». «Епіцентр» побудує в Бучі новий ТРЦ замість зруйнованого

Компанія «Епіцентр» анонсувала будівництво масштабного торгово-розважального центру в Бучі. Він буде побудований замість ТЦ, який був зруйнований під час окупації міста, йдеться у пресрелізі компанії. Проєкт планують реалізувати в новому для компанії архітектурному концепті.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • У Бучі буде побудовано сучасний двоповерховий ТРЦ з торговою площею понад 60 000 кв. м, аналогів якому немає в мережі, заявляють в «Епіцентрі». Його загальна площа становитиме близько 100 000 кв. м, що в понад п’ять разів більше за знищений ТЦ. 
  • Коментуючи рішення про відбудову, гендиректор «Епіцентру» Петро Михайлишин зазначив, що інвестиції компанії дадать змогу прискорити відновлення регіонів, які постраждали від бойових дій. 
  • Компанія вже проводить підготовку до спорудження ТРЦ: завершила демонтаж конструкцій зруйнованого об’єкта та вийшла на фінальну стадію розробки архітектурного проєкту.
  • Окрім відділів, пов’язаних ыз будівництвом та облаштуванням осель, у цьому проєкті будуть реалізовані продуктовий магазин Food Market, Аптека 100+, косметико-парфумерний бутік Mon Cheri, Садовий центр, дитячий магазин Epic, Intersport та інші. 
  • При цьому ТРЦ в Бучі буде реалізовано в новому для компанії концепті, коли частину торгових площ буде здано в оренду відомим українським та міжнародним операторам роздрібної торгівлі, розваг та громадського харчування. 
  • «Новий ТРЦ має бути символом відбудови Бучі. Проєкт буде реалізовано в абсолютно новому для компанії архітектурному концепті […] Завдяки широким вітражним склінням фасадів, просторій галереї та активним вхідним групам «Епіцентр» у Бучі виглядатиме як сучасний європейський торгово-розважальний центр», – прокоментувала директор напряму ексклюзивних концептів та розвитку компанії «Епіцентр» Вікторія Зеленська. 
  • Окрім наземного паркувального майданчика, в ТЦ буде реалізовано підземний паркінг, в якому можна буде знайти прихисток під час повітряних тривог. Також будівля проєктується з використанням джерел альтернативної енергії та системами рекуперації. 
  • Поруч із ТЦ планується облаштувати пішохідну зону відпочинку із зеленими насадженнями та алеєю червоної калини, яка символізуватиме силу та незламність українського народу, зазначили в компанії.
ТЦ «Епіцентр» у Бучі

Концепт нового ТЦ «Епіцентр» у Бучі

Контекст

Місто-герой Буча зазнало значних руйнувань внаслідок військових дій та ворожих обстрілів. Були пошкоджені як житлові будинки, так і об’єкти комерційної інфраструктури. У березні було знищено й торговельний центр компанії «Епіцентр».

Наразі у Бучі «Епіцентр» запустив стаціонарний центр видачі замовлень, що дає змогу покупцям робити покупки на сайті epicentrk.ua та отримувати їх у своєму місті. 

З початку повномасштабного вторгнення росіяни зруйнували ТЦ компанії «Епіцентр» загалом на площі 59 100 кв м.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні