Категорія
Новини
Дата

У США побачили ознаки готовності Росії до серйозних переговорів з Україною

Перша заступниця держсекретаря США Уенді Шерман заявила в інтерв'ю Fox News про певні «ознаки готовності до серйозних переговорів» Росії з Україною.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • США бачать ознаки готовності Росії до «реальних, серйозних переговорів». За словами Шерман, цьому сприяв тиск Заходу на Москву. США мають підтримувати Україну усіма способами, якими можуть.
  • США мають чинити «величезний тиск на Володимира Путіна», щоб він змінив свої розрахунки та припинив цю війну, наголосила вона.
  • «Поки що здається, що основне завдання Путіна – знищити Україну», –вважає Шерман.

Контекст

Четвертий раунд переговорів між Росією і Україною планують провести 14 березня.

Серед речей, які українці обговорюватимуть з РФ: припинення вогню, виведення військ, гарантії безпеки, «щоб подібні ситуації не повторювалися», компенсація від РФ за руйнування в Україні.

Попередні раунди переговорів між Україною і Росією не дали бажаних результатів. Росія намагалася поставити перед Україною неприпустимі умови.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні