Категорія
Новини
Дата

У США побачили ознаки готовності Росії до серйозних переговорів з Україною

Перша заступниця держсекретаря США Уенді Шерман заявила в інтерв'ю Fox News про певні «ознаки готовності до серйозних переговорів» Росії з Україною.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • США бачать ознаки готовності Росії до «реальних, серйозних переговорів». За словами Шерман, цьому сприяв тиск Заходу на Москву. США мають підтримувати Україну усіма способами, якими можуть.
  • США мають чинити «величезний тиск на Володимира Путіна», щоб він змінив свої розрахунки та припинив цю війну, наголосила вона.
  • «Поки що здається, що основне завдання Путіна – знищити Україну», –вважає Шерман.

Контекст

Четвертий раунд переговорів між Росією і Україною планують провести 14 березня.

Серед речей, які українці обговорюватимуть з РФ: припинення вогню, виведення військ, гарантії безпеки, «щоб подібні ситуації не повторювалися», компенсація від РФ за руйнування в Україні.

Попередні раунди переговорів між Україною і Росією не дали бажаних результатів. Росія намагалася поставити перед Україною неприпустимі умови.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні