Категорія
Новини
Дата

США готують санкції проти оточення Путіна. Список склали з урахуванням родинних зав'язків та наявності активів на Заході, – FT

Адміністрація президента США разом із союзниками склали список людей, наближених до президента Росії Володимира Путіна, пише Financial Times. «Список олігархів» доповнить можливі санкції проти Росії з урахуванням їхніх родинних зв'язків та активів на Заході.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Санкції за цим «списком» доповнять санкції проти Росії, які США введуть у разі її вторгнення в Україну, сказали виданню чиновники з Білого дому.
  • «Санкції відріжуть їх від міжнародної фінансової системи і не дозволять ні їм, ні їхнім родичам спокійно залишити гроші на Заході та навчатись у престижних університетах», – сказало джерело.
  • Частину списку взято з секретного додатка Section 241 до санкційного пакету CAATSA, прийнятого в 2017 році.

Контекст

Велика Британія розробляє санкції проти російських бізнесменів та енергокомпаній у разі вторгнення Росії до України, написала напередодні The Times. Серед заходів – заборона вʼїзду в країну та замороження активів. У британському МЗС допускають конфіскацію майна російських олігархів у Лондоні, заявила напередодні міністр Ліз Трасс. Вона вважає, що бізнеселіта та підприємства, які «просувають інтереси російського режиму», не зможуть ховатися від санкцій. За оцінками експертів, у Лондоні росіяни, які мають звʼязки з Кремлем, придбали нерухомості на $2 млрд.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні