Категорія
Новини
Дата

У Дніпрі знесуть недобудований готель «Парус». 28-поверхова будівля стоїть з 1975 року

Влада Дніпра має намір знести недобудований готель «Парус», розташований на березі Дніпра. Мер міста Борис Філатов повідомив, що суд повернув будівлю громаді.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Верховний Суд України остаточно повернув «Парус» територіальній громаді, написав Філатов у Facebook. «Ми […] повернули «Парус» в місто, і найближчим часом його знесемо», – повідомив мер міста.
  • Під час знесення Тризуб, нанесений волонтерами у 2014 році, «буде обов'язково зафарбований», додав Філатов.
У Дніпрі знесуть недобудований готель «Парус». 28-поверхова будівля стоїть з 1975 року /Фото 1

Недобудований готель «Парус». Фото: Міська рада Дніпра

Цитата

«Недобудована будівля готелю «Парус» – це одна з найдепресивніших споруд не лише Дніпра, а й усієї країни. З 1975 року (!) цей жах стояв німим докором і став культовим місцем для самогубців», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Контекст

28-поверховий готель-хмарочос на 996 місць почали будувати напочатку 1970 років. З 1987 року будівельні роботи почали згортатися, а з 1995 року – припинилися.

У 2005 році будівлю продали столичній компанії «Ромбус-Приват» за $4,7 млн. Покупець мав добудувати готель до 2015 року. Наприкінці 2021 року набуло чинності рішення апеляційного суду про розірвання договору купівлі-продажу між Дніпровською міськрадою та «Ромбус-Приват».

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні