Категорія
Новини
Дата

«Укрпошта» закупила електробайки для листонош в українського виробника «Байкбокс»

Державний оператор поштового звʼязку «Укрпошта» закупив в українського стартапу «Байкбокс» 20 електровелосипедів для пілотного проєкту «Листоноші на електробайках», який на днях анонсував голова компанії Ігор Смілянський. 

Електробайк Bayka від компанії «Байкбокс» /пресслужба Укрпошти

Електробайк Bayka від компанії «Байкбокс» Фото пресслужба Укрпошти

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Результати тендера у системі Prozorro свідчать, що «Укрпошта» купила 10 триколісних електровелосипедів із ящиками, п’ять двоколісних із ящиками та п’ять двоколісних із кофрами. Компанія витратила на велобайки понад 1,4 млн грн. 
  • За умовами тендера, електробайки мають бути 2023 року виробництва та поставлені не пізніше 31 травня цього року.
  • 7 березня голова «Укрпошти» Ігор Смілянський заявив про старт пілотного проєкту «Листоноші на електробайках». «На них зручно долати гірські масиви Закарпаття та Франківщини і швидше рухатися довгими вулицями приватних секторів Дніпра чи Харкова», – зазначив він.
  • Пілотний проєкт із запуску електробайків «Укрпошта» проводитиме протягом березня. Після чого буде ухвалено остаточне рішення щодо масштабування проєкту на всі регіони.

Контекст

Стартап «Байкбокс» заснований у 2020 році у Чернігові. Компанія виробляє важкі електровелосипеди під брендом Bayka. Ціна електробайків – від 65 000 до 172 000 грн. Також компанія виробляє електрочовни, електробаги та інший малий електротранспорт.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні