Категорія
Новини
Дата

В Україні створять національну мережу електрозарядок. Попит на електромобілі зріс у 15 разів

В Україні буде створено національну мережу електричних зарядних станцій. «Енергоатом» та Укргазбанк 17 червня підписали меморандум. Проєкт планується реалізувати на тлі зростання в Україні попиту на електромобілі.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Сторони домовились розпочати спільну реалізацію проєкту з використанням фінансових можливостей Укргазбанку та виробничо-технічного потенціалу «Енергоатому», йдеться у повідомленні «Енергоатому».
  • Проєкт дасть змогу «Енергоатому» вийти на роздрібний ринок продажу електроенергії, що суттєво збільшить капіталізацію компанії, зазначив очільник компанії Петро Котін.
  • За його словами, «Енергоатом» має значні резервні потужності для виробництва дешевої чистої електроенергії, щоб задовольнити зростаючі потреби автомобільних перевізників у доступній електроенергії.
  • Фінансування проєктів, пов’язаних з ефективним використанням енергоресурсів і зменшенням негативного впливу на довкілля, були і залишаються одними з пріоритетних напрямів роботи банку, зазначив заступник голови правління Укргазбанку Денис Чернишов.  

Контекст

У 2021 році українці придбали 8500 електромобілів. Це приблизно на 20% більше, ніж у 2020 році. Але у квітні – травні через дефіцит пального та зростання цін на нього попит на електроавтомобілі в Україні зріс у 15 разів. 

На 1 червня 2022 року в Україні зареєстровано 36 602 електроавтомобілі, щомісячний приріст парку електрокарів становить близько 800 авто.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні