Категорія
Новини
Дата

«Війна в Україні – трагедія, її треба зупинити». Російський мільярдер Мельниченко засудив вторгнення РФ в Україну

Російський підприємець Андрій Мельниченко, восьмий у рейтингу мільярдерів Росії від Forbes, засудив війну в Україні та сказав, що вона загрожує глобальною продовольчою кризою. Раніше проти війни виступили й інші великі російські бізнесмени.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Росіянин Андрій Мельниченко, основний бенефіціар міжнародного виробника добрив «Єврохім», назвав війну в Україні трагедією і закликав зупинити її.
  • За його словами, війна може закінчитися глобальною продовольчою кризою, оскільки ціни на добрива в усьому світі вже надто високі для багатьох фермерів.
  • Мельниченко народився у Білорусі, але має маму з України.
  • Окрім нього, ще декілька найбагатших бізнесменів Росії публічно закликали до миру після того, як президент Володимир Путін почав війну в Україні. Серед них: Михайло Фрідман, Петро Авен і Олег Дерипаска.

Контекст

Австралія ввела санкції проти 33 російських бізнесменів через війну України з Росією. До австралійського санкційного списку увійшли мільярдер Роман Абрамович, директор «Газпрому» Олексій Міллер та засновник «Альфа-Груп» Михайло Фрідман. Мельниченко входить до списку осіб, на яких діють санкції ЄС.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні