Категорія
Новини
Дата

Vodafone очікує зростання виторгу дочірньої IT SmartFlex на 30% у 2023-му

Виторг продуктової IT SmartFlex – дочірньої компанії мобільного оператора Vodafone зросте на 30% у 2023-му. Такий прогноз озвучила в інтерв’ю Forbes CEO Vodafone Ольга Устинова.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • IT SmartFlex – продуктова IT-компанія, заснована у 2019. році Її фокус – розробка продуктів для закриття внутрішніх потреб бізнесу Vodafone. 
  • Застосунок для самообслуговування My Vodafone – розробка IT SmartFlex. Програма інтегрована з «Дією» та monobank. Також компанія розробила продукти для Big Data підрозділу та інструменти KPI для HR-менеджерів. Вихід на зовнішній ринок – стратегія на 2024-ий.
  • На вересень 2023-го у команді IT SmartFlex 190 осіб. На кінець поточного року буде 220, очікує Устинова. За її прогнозами, виторг компанії у 2023-му виросте на 30%. 

Контекст

У квітні 2023-го IT SmartFlex вступила до «Дія.City» – податкового спецрежиму для ІТ-бізнесу. Компанії-резиденти мають платити 5%-вий податок на доходи фізосіб, мінімальний ЄСВ, військовий збір 1,5% і на вибір 18%-вий податок на прибуток або податок на виведений капітал 9%. 

Також «Дія.City» передбачає альтернативну форму найму – співпрацю за гіг-контрактами. «Є перші гіг-контракти, придивляємося, як працює цей формат», – каже Устинова. 

Повну версію розмови з Ольгою Устиновою читайте тут

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні