Vodafone

Виторг 15 млрд грн, зв’язок

Vodafone /Фото Getty Images
Прибуток 2 млрд грн
34 місце
100 найбільших приватних компаній

Профайл

Кількість працівників
2452
Керівник
Ольга Устинова
Власник
Насим Габанов
Річний приріст виторгу
21%
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
23 121 грн
Керівник HR
Надія Сіренко

У 2019 році колишній «МТС‑Україна» остаточно втратив зв’язок із Росією – оператора за $734 млн викупив азербайджанський Bakcell. Змінивши власника, компанія випустила єврооблігації на $500 млн. У проспект для інвесторів включили і обов’язковий у таких випадках список застережень. Їх у Vodafone нарахували 10 – від рішень Антимонопольного комітету до загрози електромагнітних спалахів на Сонці. Пандемії у списку не було, хоча просто так звільнитися від її наслідків не вийде. У другому кварталі абонентська база Vodafone скоротилася на 3,2%, до 19 млн користувачів. Кожна недоотримана гривня підрахована: компанії належить витратити мільярди на оновлення і розширення мережі.

50 найкращих роботодавців

Телеком майже не постраждав від кризи‑2020, тому справи у другого гравця галузі йдуть непогано. «Закінчуємо рік зі зростанням у понад 10%», – говорить HR‑директор Vodafone Надія Сіренко. Не вдарив по компанії і перехід на дистанційку: співробітники й раніше могли працювати з дому.

У Vodafone розвивають своїх працівників не лише як менеджерів, а й особистісно. В оператора діють програми зі спорту, волонтерства, вивчення історії. В опитуванні для рейтингу роботодавців співробітники Vodafone зазначали, що «працюють у компанії, яка орієнтована на людей», і наводять як приклад тренінги підтримки ментального здоров’я, які проходили у 2020 році.

Оператор функціює у змішаному форматі. «Люди самі обирають, де працювати, – каже Сіренко. – Але на 100% до офісів після пандемії вже ніхто не повернеться. Майбутнє – за гібридним форматом».

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній»
Нікопольський завод феросплавів /Фото Freepik
Виторг 16,3 млрд грн
Збиток 584 млн грн
Нафтохімік Прикарпаття /Фото Freepik
Виторг 14,7 млрд грн
Збиток 85 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі