Категорія
Новини
Дата

Xbox офіційно запрацює в Україні. У консолях зʼявиться українська мова

Ігровий підрозділ компанії Microsoft – Xbox – офіційно запуститься в Україні. Про таку домовленість після зустрічі в Давосі з президентом Microsoft Бредом Смітом повідомив міністр цифрової інформації Михайло Федоров. 

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Команда Microsoft планує допомогти цифровій індустрії Україні під час відбудови, написав у телеграм Федоров. Зокрема, уряд України співпрацюватиме з Microsoft щодо документування воєнних злочинів РФ. 
  • Крім того, Xbox офіційно запуститься в Україні, сказав міністр. «Нарешті в нас з'являться українські акаунти, а в консолей – українська мова», – написав Федоров.

Контекст

Федоров зазначив, що Microsoft активно підтримує Україну під час війни. Компанія однією з перших на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у РФ та надала безоплатні хмарні сервіси для України до кінця 2022 року.

Загалом у Microsoft підрахували, що своїми ініціативами надали Україні цифрової підтримки на $242 млн. Сюди входять фінансові гранти, промокампанії, безоплатний доступ до продуктів та сервісів компанії, обладнання.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні