Категорія
Новини
Дата

Японська судноплавна компанія ONE разом із Sony розробляє «розумні» контейнери

Японська контейнерна судноплавна компанія Ocean Network Express (ONE) і технологічна Sony Network Communications Europe працюватимуть над розробкою інтелектуального рішення для створення «розумних» контейнерів. Про це йдеться в повідомленні на сайті ONE.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Технологію планують використовувати для відстеження контейнерів у ланцюжку постачань, щоб отримати більше інформації про контейнерний парк ONE. 
  • У компанії зазначають, що отримані дані дають змогу краще бачити рух контейнерів, швидше приймати рішення та більш ефективно використовувати контейнери.
  • Клієнти отримають доступ до оперативних оновлень протягом усього шляху контейнера, зазначають у ONE. 
  • «Разом із Sony ми створюємо майбутнє контейнерних перевезень. Це майбутнє, у якому ми маємо доступ до інформації, необхідної для того, щоб запропонувати нашим клієнтам вищу якість послуг і створити новий стандарт досконалості процесів», – заявив керуючий директор ONE з продуктів і мережі Хірокі Цуджі.

Контекст

Японська ONE (Ocean Network Express) спеціалізується на морських контейнерних перевезеннях. Компанія заснована у 2017 році шляхом обʼєднання трьох провідних японських компаній з морських перевезень: Mitsui O.S.K. Lines (MOL), Nippon Yusen Kaisha (NYK) та Kawasaki Kisen Kaisha (K Line).

Крім транспортування вантажів, компанія ONE також пропонує своїм клієнтам послуги, повʼязані зі зберіганням і логістикою, а також розвиває інноваційні рішення, щоб поліпшити якість послуг та зменшити вплив на навколишнє середовище.

Наразі флот компанії налічує понад 200 суден. У складі флоту компанії є судна різних типів і розмірів, включаючи контейнеровози, судна для перевезення автомобілів і різноманітні спеціалізовані судна.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні