Категорія
Новини
Дата

Заборона на поставки високих технологій та замороження активів російських банків. Британія запровадить нові санкції проти Росії 

Великобританія запровадить нові санкції проти Росії, які вдарять по її фінансовому сектору та заморозять економіку країни-агресора на довгі роки, пише The Guardian, посилаючись на слова голови МЗС країни Лізи Трасс

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Нові санкції Великобританії передбачають:

  • заморозка активів трьох російських банків;
  • заборона російським банкам проводити безготівкові платежі у фунтах стерлінгів;
  • заборона експорту англійської високотехнологічної продукції до Росії, у тому числі мікроелектроніки;
  • санкції проти російських олігархів.

МЗС Великобританії, за словами Трасс, збільшило штат відділу санкції в три рази, а чиновники міністерства працювали всю ніч над новим пакетом санкцій. Санкції на довгі роки заморозять економіку Росії та закриють доступ російським компаніям на ринок капіталу Британії.

Через ці санкції Англія та інші західні країни зіткнуться з певними економічними проблемами, визнала вона. «Але це ніщо у порівнянні з тим, що пережив народ України», — говорить Трасс. 

Раніше Британія також оголосила про намір вжити додаткові обмежувальні економічні заходи проти Центрального банку РФ, щоб не допустити використання російських валютних резервів для підриву дій вже впроваджених санкцій та підтримки російського рубля.

У відповідь на підступну та неспровоковану агресію Росії проти України лідери Європейської Комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії, Канади, США, а дещо пізніше – Австралії та Японії оголосили про потужний набір економічних санкцій щодо Росії, який включає відключення російських банків від платіжної системи SWIFT, обмеження фінансування російських фінансових установ, торгових операцій з компаніями з РФ та заборону продажу «золотих паспортів» заможним росіянам.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні