Категорія
Новини
Дата

Зеленський став найвпливовішою людиною Європи за версією Politico

Президента України Володимира Зеленського названо найвпливовішою людиною Європи у 2022 році за версією видання Politico.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • «Лише погляньте, як європейські лідери, які перемагають на виборах, біжать до Києва, щоб сфотографуватися з урочистим 44-річним чоловіком у його тепер культовій оливково-зеленій футболці. Стояти поруч з ним – ось як політики прагнуть, щоб їх бачили».
  • Видання зазначає, що Зеленський переконав решту Європи в тому, що її майбутнє повʼязане з Україною – в це мало хто вірив до вторгнення Росії в лютому. 
  • «Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика чітко вказує на зловмисність російського режиму, проти якого він бореться, розвіюючи віру значної частини Європи – особливо Берліну і Парижу – в те, що Москва може бути партнером», – йдеться у матеріалі газети. 
Зеленський став найвпливовішою людиною Європи за версією Politico /Фото 1
  • Своєю чергою Зеленський записав звернення для Politico. Він подякував громадянам країни, які відстоюють свою незалежність, а також усім українським друзям в Європі, «які допомагають нам підтримувати стабільність». 
  • «Я вірю, що українці будуть самими впливовими і в наступному році, але вже в мирний час», – наголосив президент України.

Контекст

У травні президент України Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року за результатами опитування читачів американського журналу Time. За нього проголосували понад 3,3 млн читачів – 5% голосів.

5 грудня Зеленського було обрано людиною 2022 року за версією Financial Times. Зазначається, що Зеленський став «утіленням мужності та стійкості українського народу в його боротьбі проти російської агресії». 

Напередодні журнал Time назвав президента Зеленського та «український дух» людиною року.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні