Категорія
Новини
Дата

Amazon дозволить співробітникам працювати віддалено два дні на тиждень. Раніше планувала повернути усіх до офісу

1 хв читання

Компанія Amazon зобов’яже співробітників працювати в офісі три дні на тиждень, залишаючи можливість працювати дистанційно до двох днів на тиждень. Попередній план передбачав постійний офісний режим, пише CNBC.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Вирішувати, в які дні працювати з дому, будуть керівники команд. Співробітники, які не хочуть виконувати свою роботу в офісі три дні на тиждень, зможуть подати відповідну заяву.
  • Дехто з персоналу зможе працювати повністю віддалено до чотирьох тижнів на рік.
  • Amazon планує повернути деяких співробітників в офіс цього літа, а більшу частину – до осені.

Головна цитата

«Як і всі компанії у всьому світі, ми вперше управляємо кожною стадією пандемії, вчимося й розвиваємося. Ми хочемо врівноважити наше бажання забезпечити гнучкість роботи з дому з переконанням, що перебування в офісі краще для клієнтів», – зазначила Amazon.

Контекст

Раніше Amazon більш строго підходила до планів щодо повернення в офіс. У березні компанія заявила про мету «повернутися до офісно-орієнтованої культури». Однак техгігант змінює свою позицію в міру того, як усе більше компаній після закінчення пандемії заявляють про зміну підходу до режиму роботи. 

Так, Facebook вирішив дозволити усім штатним співробітникам працювати з дому, якщо їхню роботу можна буде виконувати віддалено. Також компанія дозволить працювати з-за кордону. У травні 2020 року соцмережа заявила, що дозволить дистанційку лише певним працівникам. Apple просила співробітників повертатися до офісу з вересня, але більшості з них дозволить працювати два дні на тиждень віддалено. Співробітники також мають можливість працювати дистанційно до двох тижнів на рік, «аби бути ближче до сімʼї та рідних, змінити обстановку чи з іншої причини». Торік Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційку. Google передбачає, що з вересня 60% співробітників перебуватимуть в офісі протягом декількох днів на тиждень. При цьому 20% працюватимуть із дому і лише 20% перебуватимуть в офісах п’ять днів на тиждень.

Назавжди працювати вдома дозволили Dropbox, Twitter і Coinbase. А також українська ІТ-компанія EVO, яка створила такі проєкти, як Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні