Кур'єрська доставка Uklon у Києві та Дніпрі /прес-служба
Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Не лише таксі. Пів року тому Uklon запустив доставку для бізнесу кур'єрами й готується відкрити нові послуги. Чи легко конкурувати на ринку, де є лідер Glovo та досвідчені стартапери

4 хв читання

Uklon через два місяці може запустити курʼєрську доставку для бізнесу у Дніпрі Фото прес-служба

Український сервіс виклику авто Uklon хоче наростити частку доставки для бізнесу у загальному портфелі продуктів. Для цього компанія планує запустити кілька нових послуг та курʼєрську доставку в Дніпрі. Що в неї виходить за пів року конкуренції у доставці курʼєрами?

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Сервіс виклику авто Uklon через два місяці може запустити курʼєрську послугу доставки для бізнесу у Дніпрі: ресторани чи магазини зможуть залучати кур’єрів Uklon, повідомив Forbes операційний директор Вадим Іщенко. Пів року тому така послуга запрацювала в Києві.

Чи успішно? Послугою користуються кілька сотень бізнес-клієнтів, серед яких мережа кафе Honey та супермаркети Novus, зазначає Іщенко, не називаючи точну кількість компаній. «Масштабування йде повільно, бо ми продаємо бізнесу новий тип доставки», – пояснює він.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні